Magdalena Czarnik

– prezes Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci

socjolog, publicystka, tłumacz, prelegentka dla dorosłych i młodzieży. Współtwórczyni inicjatywy Stop Seksualizacji Naszych Dzieci. Działa na rzecz ochrony konstytucyjnych praw rodziców i promowania programów profilaktycznych opartych na antropologii chrześcijańskiej, przekazujących wartości DOBRA, PRAWDY i PIĘKNA. Szczęśliwa żona i mama 4 dzieci.

prof. Sławomir Bobowski

– filmowiec, prof. wykładowca akademicki

Dr hab. prof. Uniwersytetu Wrocławskiego, kierownik Zakładu Teorii Kultury i Sztuk Widowiskowych Instytutu Filologii Polskiej UWr. (również prof. Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, gdzie pełni funkcję kierownika Katedry Kulturoznawstwa), polonista i filmoznawca.

Mateusz Bliźniak

redaktor

Szczęśliwy mąż i ojciec. Z zawodu redaktor Wydawnictwa Wektory oraz Opcja TV.
Z wykształcenia artysta malarz. Członek stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci. Tłumacz.
Interesuje się ochroną prawa do życia nienarodzonych i prawem do wyboru terapeutycznego. Redaktor mediów internetowych w Templum Christi.

Wojciech Maria Wójcik

– grafik i animator, filmowiec.

Pierwsze kroki z kamerą w ręku stawiał w AKRF “Fosa” we Wrocławiu. Doświadczenie animatora zdobywał w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, współtworzył Studio Filmów Animowanych we Wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych, pracował w studiu Hanna-Barbera Poland gdzie miał swój udział miedzy innymi w tworzeniu serialu animowanego “Smurfs”. Od lat 90-tych zajmuje się grafiką i animacją komputerową. Jest autorem pierwszych animacji komputerowych w TVP Wrocław. Współtworzył również efekty specjalne w filmach i programach TV. Obecnie prowadzi zajęcia z animacji w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Radosław Grygoruk

– animator kultury.

Absolwent Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku oraz Uniwersytetu w Białymstoku. Od 1999 r. związany ze Stowarzyszeniem Lokalnych Ośrodków Twórczych gdzie pełnił funkcję członka zarządu stowarzyszenia.
Od 2004 Dyrektor międzynarodowego festiwalu muzyczno-artystycznego Slot Art Festival w Lubiążu. W 2016 r Koordynator Weekendu Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.